Rezultate

În data de 14 mai 2019, s-a desfășurat a treia ediție a Concursului de utilizare software ”Profi-Excel”.
Acesta a fost inclus în Calendarul Activităților Educative Regionale și Interjudețene, fără finanțare M.E.N, la numărul 1888, conform Anexei 9 din  OMEN 3016 din 9 ianuarie 2019 .

Au fost înscriși 421 de elevi, coordonați de 48 de profesori, de la:

Liceul „Horea, Cloșca și Crișan”, Abrud, județul Alba
Colegiul Naţional „Elena Ghiba-Birta”, Arad
Colegiul Naţional „Dinicu Golescu”, Câmpulung, județul Argeş
Colegiul National „Matei Basarab”, Bucuresti
Liceul Teoretic Dante Alighieri, Bucuresti
Colegiul National „I. L. Caragiale”, Bucuresti
Colegiul National „Ion Creanga”, București
Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu”, Bucureşti
Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, București
Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu”, Toplița, județul Harghita
Colegiul Național Decebal, Deva, județul Hunedoara
Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva”, Petroșani, județul Hunedoara
Colegiul Economic „Hermes”, Petroșani, județul Hunedoara
Liceul  Teoretic  ”Avram  Iancu”, Brad, județul Hunedoara
Liceul Teoretic „Carol I”, Fetesti, județul Ialomița
Colegiul Național „Vasile Lucaciu”, Baia Mare, județul Maramureș
Colegiul Național Dragoș Vodă, Sighetu Marmației, județul Maramureș
Liceul Pedagogic Regele Ferdinand, Sighetu-Marmatiei, județul Maramureș
Colegiul Național ”Gheorghe Șincai”, Baia Mare, județul Maramureș
Colegiul Național ”Dragoș Vodă”, Sighetu Marmației, județul Maramureș
Liceul Pedagogic „Regele Ferdinand”, Sighetu Marmației, județul Maramureș
Colegiul Național Petru Rareș, Piatra Neamț, județul Neamț
Colegiul Tehnic „Ion Creangă”, Tîrgu Neamț, județul Neamț
Colegiul Național ”Ioan Slavici”, Satu Mare, județul Satu Mare
Colegiul National „Simion Barnutiu”, Simleu Silvaniei, județul Sălaj
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu”, Sibiu, județul Sibiu
Colegiul Național ”Octavian Goga”, Sibiu, județul Sibiu
Colegiul Economic „George Barițiu”, Sibiu, județul Sibiu
Colegiul National ”Samuel von Brukenthal”, Sibiu, județul Sibiu
Colegiul National Gheorghe Lazar, Sibiu, județul Sibiu
Colegiul Național ”Octavian Goga”, ISJ Sibiu, Sibiu, județul Sibiu
Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi”, Rădăuți, județul Suceava
Colegiul National Unirea, Turnu Magurele, județul Teleorman
Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu”, Roșiori de Vede, județul Teleorman
Colegiul Național ”Constantin Diaconovici Loga”, Timişoara, județul Timiș
Colegiul Energetic, Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea
Colegiul Național ”Emil Botta”, Adjud, județul Vrancea

Au fost acordate următoarele premii:

Premiul I:
– Petelează Darius – Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu”, Sibiu
Premiul II:
– Voinea Mihai Alexandru – Colegiul Național Unirea, Turnu Măgurele, Teleorman
Premiul III:
– Lungu Bogdan Andrei – Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi”, Rădăuți, Suceava
– Ghiță-Mărgescu Olivian Ionuț – Colegiul Național ”Dinicu Golescu”, Câmpulung, Argeș

Mențiunile acordate:

Badeliță Tiberiu-GabrielAlexe Victor MihaiGiustacchini Vladimir
Tiron TeodorTică Ion ValentinTudorie David Ștefan
Sofica Radu-NicolaeFătu BogdanNeagu George-Gabriel
Kaya Adrian-NezirMuntean RemusCiocaru Cristina
Manole Fernando-AndreiBuliga AndreiMartin Luca
Calica AdrianSolomon SebastianBetea Cristina Ioana
Stanciu Eana AndreeaMarinescu Maria-MirunaIstrate Tudor Cristian
Datcu Tudor GabrielVîrciu Marius NicolaeNelepcu Doru Valentin
Cristescu RareșBeletei Nora ElisaSavu Ștefan
Niculaie Ionuț LucianDumitrescu Ana MariaAruncutean Șerban
Andrei DragoșDițu Tudor AdrianȘorodoc Cosmin
Popa IoanDrăgan MihaiGrosulescu Bianca-Mihaela